Figurky

Sběratelské figurky - Akční figurky - Sběratelské figurky z akčních filmů - Sběratelské figurky filmových postav

V této sekci naleznete exkluzivní sběratelské figurky vyrobené z kvalitních materiálů. Termín akční figurky poprvé použila firma Hasbro v roce 1964 pro novou řadu G.I. Joe jako označení figurek, s nimiž si hrají chlapci. Tyto sběratelské figurky si získali obrovskou popularitu díky spoustě výměnných příslušenství a variací oblečení. Tak daly vzniknout novému druhu zábavy. Sběratelské akční figurky jsou směrovány především k chlapcům, mužům a vášnivým sběratelům. Důvodem je inspirace pro postavy v komiksech, filmech, seriálech a počítačových hrách. Figurky často prezentují superhrdiny, silné válečníky nebo například slavné padouchy a jsou tak oblíbeným sběratelským předmětem pro fanoušky všech možných fiktivních, ale i reálných postav. Akční sběratelské figurky se vyrábí v různých velikostech a se spoustou příslušenství, mezi jejich další předností patří artikulovatelné tělo a díky tomu si fanoušci upravují své oblíbené hrdiny do různých póz a gest.

Sběratelské figurky filmových postav ze světa akčních filmů, sci-fi a fantasy

Living Fantasy Vám přináší úchvatné sběratelské figurky. V naší nabídce naleznete sběrateslké figurky největších výrobců a nejexkluzivnější postavy z legendárních komiksů od Marvel, DC Comics a jiných například v našich končinách velice oblíbené figurky Predátor a Vetřelec. Pro vyznavače japonského manga nabízíme širokou nabídku figurek ve velice detailním provedení pro pravé znalce.

Kvalitní akční sběratelské figurky pro vaše sběratelské sbírky

Vyberte si akční sběratelské figurky z vašich oblíbených filmů:

 
LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05
WebDesign grafické studio PEOPLEART :  pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů

Profesionální filmové studio Praha a filmová produkce Praha pro natočení filmu zajišťuje i tvorbu videoprezentací nebo instruktážní filmy a televizní reklamní spoty. Pražské filmové studio a filmová produkce nabízí vytvoření kvalitního videa včetně střihu. Zpracovává jak instruktážní video, reklamní video, videobooky nebo svatební video pro uchování svatebních vzpomínek. Nové karnevalové kostýmy klaunů i hororových postav pobaví při každé příležitosti. Dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro děti i sběratele oživí dětský pokojíček.
originální dárky a přírodní kosmetika na originální radost / Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby / dámské kožené kabelky a kožené peněženky nebo filmové repliky / razítka rychle / catering pro fantastické oslavy / půjčovna obytných vozů / Obytné vozy a přívěsy / Obytná auta - obytné vozy / karavany / karavany / karavany bazar / autodoplňky pro tuning