Nové zboží     II     Obchodní podmínky     I     Doprava     I     Dodací lhůty     I     Jak nakupovat     I     Kontakty     II   

Figurky

Sběratelské figurky - Akční figurky - Sběratelské figurky z akčních filmů - Sběratelské figurky filmových postav

V této sekci naleznete exkluzivní sběratelské figurky vyrobené z kvalitních materiálů. Termín akční figurky poprvé použila firma Hasbro v roce 1964 pro novou řadu G.I. Joe jako označení figurek, s nimiž si hrají chlapci. Tyto sběratelské figurky si získali obrovskou popularitu díky spoustě výměnných příslušenství a variací oblečení. Tak daly vzniknout novému druhu zábavy. Sběratelské akční figurky jsou směrovány především k chlapcům, mužům a vášnivým sběratelům. Důvodem je inspirace pro postavy v komiksech, filmech, seriálech a počítačových hrách. Figurky často prezentují superhrdiny, silné válečníky nebo například slavné padouchy a jsou tak oblíbeným sběratelským předmětem pro fanoušky všech možných fiktivních, ale i reálných postav. Akční sběratelské figurky se vyrábí v různých velikostech a se spoustou příslušenství, mezi jejich další předností patří artikulovatelné tělo a díky tomu si fanoušci upravují své oblíbené hrdiny do různých póz a gest.

Sběratelské figurky filmových postav ze světa akčních filmů, sci-fi a fantasy

Living Fantasy Vám přináší úchvatné sběratelské figurky. V naší nabídce naleznete sběrateslké figurky největších výrobců a nejexkluzivnější postavy z legendárních komiksů od Marvel, DC Comics a jiných například v našich končinách velice oblíbené figurky Predátor a Vetřelec. Pro vyznavače japonského manga nabízíme širokou nabídku figurek ve velice detailním provedení pro pravé znalce.

Kvalitní akční sběratelské figurky pro vaše sběratelské sbírky

Vyberte si akční sběratelské figurky z vašich oblíbených filmů:

 
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05
LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART :  pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů - tvorba loga a grafiky - tvorba reklamy


Profesionální filmové studio Praha a filmová produkce Praha pro natočení filmu zajišťuje i tvorbu videoprezentací nebo instruktážní filmy a televizní reklamní spoty.

Pražské filmové studio a filmová produkce nabízí vytvoření kvalitního videa včetně střihu. Zpracováváme jak instruktážní video, reklamní video, videobooky nebo svatební video pro uchování svatebních vzpomínek.

Nové karnevalové kostýmy klaunů i hororových postav pobaví při každé příležitosti.

Dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro děti i sběratele oživí dětský pokojíček. Vybavte mateřské školky bezpečnými hračkami. Naše dřevěné hračky jsou vyrobeny z nezávadných přírodních materiálů.

/ půjčovna obytných vozů - obytné vozy na pronájem / Obytné vozy a přívěsy a / Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby karavany / / půjčovna motorek s motocykly na pronájem - motorky na pronájem / dámské kožené kabelky a kožené peněženky nebo filmové repliky / originální dárky a přírodní kosmetika na originální radost / moderní nábytek, čalouněné postele, moderní dekorace / raut, rauty, catering a catering pro fantastické oslavy / filmové studio - natočení reklamy, videoklipu a videa na filmovou památku / zahradní sekačky AL-KO, nářadí a technika pro fantastickou zahradu

SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY, FILMOVÉ REPLIKY, REPLIKY HISTORICKÝCH ZBRANÍ, ORIGINÁLNÍ ŠPERKY, SBĚRATELSKÉ FIGURKY V NAŠE E-SHOPU LIVING FANTASY

Fantasy svět nabízí originální sběratelské figurky z akčních filmů. Filmové fanoušky potěší historické, fantasy, filmové repliky a sběratelské předměty nebo repliky historických a filmových zbraní /historické zbraně/.

ODKAZY: Atypische Paletten / Obytná auta - obytné vozy nové karavany / Filmové sběratelské figurky nabízíme v limitovaných edicích.