LIVINGFANTASY

Originální šperky

Originální šperky

Šperk nebo také klenot je označován jako drobný ozdobný předmět, který se nosí na těle nebo na oděvu, obvykle je vyroben z drahých kovů (zlato, stříbro, platina, chirurgická ocel) a drahých kamenů. Některé šperky mohou být také odznakem určitého postavení, řádu nebo úřadu. Originální šperky dokážou doladit Vaše oblečení k dokonalosti a odráží osobnost.

Šperk jako originální dárek pro blízké

Žádná žena nepohrdne krásným šperkem. Muži samozřejmě nezůstávají pozadu. Living Fantasy přichází s nádhernou nabídkou šperků. U nás naleznete široký výběr šperků z her, filmů, komiksů a také originální šperky z anglického cínu, který je hypoalergenní. Nabízíme například prsten / prsteny z filmu Pán prstenů, Šifra mistra Leonarda nebo prsteny z komiksů Batman a Superman. Vojenské známky či Psí známky ocení milovníci her, jako Call of Duty a Gears of War nebo Avatar, a filmů: Avatar. Dálším sortimentem jsou: řetízky a náhrdelníky, náramky, naušnice.

Šperky z filmů, komiksů, her jako sběratelské předměty.

Pro milovníky daných žánrů jsou šperky od nás krásným sběratelským předmětem. Potěší, zkrášlí a vy můžete být se svou oblíbenou postavou nepřetržitě. Prostě žijte svou fantasií.
LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05
WebDesign grafické studio PEOPLEART :  pronájem e-shopů a tvorba internetových obchodů

Profesionální filmové studio Praha a filmová produkce Praha pro natočení filmu zajišťuje i tvorbu videoprezentací nebo instruktážní filmy a televizní reklamní spoty. Pražské filmové studio a filmová produkce nabízí vytvoření kvalitního videa včetně střihu. Zpracovává jak instruktážní video, reklamní video, videobooky nebo svatební video pro uchování svatebních vzpomínek. Nové karnevalové kostýmy klaunů i hororových postav pobaví při každé příležitosti. Dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro děti i sběratele oživí dětský pokojíček.
originální dárky a přírodní kosmetika na originální radost / Brazilský keratin a Kadeřnické potřeby / dámské kožené kabelky a kožené peněženky nebo filmové repliky / razítka rychle / catering pro fantastické oslavy / půjčovna obytných vozů / Obytné vozy a přívěsy / Obytná auta - obytné vozy / karavany / karavany / karavany bazar / autodoplňky pro tuning